Akce

Zdravíme z družiny - hrkání a věnec

Zdravíme z družinového mailu, tento týden již naposledy Vám posíláme nápady k trávení volného času. Rozvrh kobylnického hrkání naleznete na stránkách obce a ve vašem mailu a budeme rády, když i Vaše hrkače budou slyšet až k nám na zahrady :). A POZOR, kdo pošle min. 3 různé fotky sebe při hrkání na družinový mail, tak až se setkáme v družině, dostane sladkou odměnu :) a jeho fotky umístíme na družinový web.

Spaní v ŠD

Letošní spaní v družině proběhne 7. 6. 2019 s vyráběním kapsáře a kinem.

V 18 hodin přijdou děti, které chtějí vyrábět kapsář a v 19 hodin přijdou děti, které nechtějí vyrábět.

Děti přijdou již navečeřené, případně večeři s sebou. Na druhou večeři a snídani budou mít s sebou buchtu, děkujeme za více kousků buchty – děti si mezi sebou mění a ochutnávají od ostatních :). K pití bude zajištěna šťáva a voda.

 S sebou: spacák, karimatku, malý polštářek, pyžamo, kartáček a zubní pastu.

Návštěva Domova pro seniory v Sokolnicích

V pátek 18.1.2019 pojedeme s dětmi do Domova pro seniory v Sokolnicích v rámci projektu Srdce s láskou darované viz http://srdce.age-management.cz/, kdy jsme vyráběli srdíčka a dekorovali s nimi svítící list. Tuto dekoraci společně předáme v Sokolnicích a pak dle počasí pojedeme zpět zase autobusem, nebo půjdeme pěšky. Z družiny budeme odcházet o půl druhé a návrat zpět bude cca v 15hod, provoz družiny do 16hod. Kdo by nejel s námi, tak musí do 13,30 hod.

Stránky